• Telefón: +421 55 698 63 72   
  • Mobil: +421 905 856 911    
  • Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Obchodné podmienky

1.Objednávka tovaru

Objednávku je možné zadať  písomne, e-mailom prípadne telefonicky.
Pri  telefonickej  objednávke  spoločnosť OK SPOJ, s.r.o. neručí za jej správne vybavenie. Objednávky sú záväzné. Zadaním objednávky kupujúci vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami  uvedenými v bodoch 1 - 8.Zmeny, alebo zrušenie objednávky je možné vykonať  len po dohode s predávajúcim.

2.Cena

Cena tovaru je stanovená na základe dopytu kupujúceho. V prípade, že sa výrazne zmenia podmienky za akých bola predajná cena kalkulovaná, predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu ceny. Túto skutočnosť predávajúci bezodkladne oznámi kupujúcemu. Na základe týchto zmien má kupujúci pravo odstúpiť od zmluvy.


3.Termín dodania 

Termín dodania tovaru je predmetom dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. V prípade nepredvídateľných udalostí si predávajúci vyhradzuje právo na nevyhnutné predĺženie termínu dodávky tovaru. Táto skutočnosť nemôže byt v žiadnom prípade dôvodom k uplatneniu sankcii, prípadne k  vymáhaniu vzniknutej škody.


4.Dostupnosť tovaru

Kupujúci je na požiadanie informovaný predávajúcim o dostupnosti tovaru. V prípade, že objednávka nie je úplne pokrytá skladom je o danej skutočnosti kupujúci  informovaný automaticky a následne je dohodnutý spôsob dodávky chýbajúcich položiek. Objednávky pokryté skladom úplne sú odoslané prostredníctvom kuriéra kupujúcemu do 48 hodín od podania objednávky (zvyčajne 24 hod.). U položiek, ktoré nie sú skladom je dodací termín štandardne 10-14 pracovných dní.


5.Platobné podmienky

Platobné podmienky sú predmetom dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. Tovar je až do úplného uhradenie majetkom predávajúceho. V prípade nezaplatenia si predávajúci vyhradzuje právo vziať tovar späť.


6.Balenie 

Balenie tovaru je štandardné  spotrebiteľské. Minimálne nákupné množstvo nie je vymedzené.

 

7.Doprava

Tovar je kupujúcemu zasielaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Pri kúpe tovaru, ktorého celková hodnota nepresiahne 500€ bez DPH je kupujúcemu účtované balné vo výške 5,00€ bez DPH za každý balík do hmotnosti 50kg. V prípade dobierky je to 6,50 € bez DPH. Zakúpený tovar je taktiež možné odobrať osobne zo skladu spoločnosti v Košiciach.

 

8.Reklamácie

Reklamácie na poškodenú zásielku je potrebné uplatniť ihneď pri jej preberaní. Nekompletnú zásielku (v prípade, že obal nebol poškodený) je možné reklamovať do 2 pracovných dní od jej doručenia. Reklamácie na zjavné vady tovaru a množstvo je možné uplatňovať do 14 dní od prevzatia tovaru kupujúcim. Ostatné vady je možné reklamovať do 24 mesiacov od prevzatia tovaru. Reklamácie na dodané množstvo je možné uplatňovať len mimo tolerancie spotrebiteľského balenia +/- 3  %.

Kupujúci je povinný uplatniť reklamáciu písomne bez zbytočných odkladov. Pri reklamácii je kupujúci povinný predložiť dodací list, prípadne daňový doklad. V prípade kvalitatívnej reklamácie musí kupujúci odovzdať vzorky kazového tovaru, prípadne celú  zásielku na posúdenie reklamácie. Kvalitatívne reklamácie sú v prípade zjavných chýb tovaru posúdené a vyhodnotené ihneď predávajúcim a v prípade oprávnenosti reklamácie je dodaný odpovedajúci tovar. Predávajúci nenesie zodpovednosť za vady vzniknuté pri preprave zabezpečenej kupujúcim a za vady vzniknuté nevhodným a neodborným používaním. V prípade oprávnenej reklamácie hradí cenu prepravy predávajúci, v opačnom prípade kupujúci.